Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Firma PPHU "Natalux" działa na rynku od 2005 roku. Dynamicznie rozwijamy się mając na uwadze potrzeby rynku. Jako firma stale rozwijająca się o ugruntowanej pozycji na rynku, angażujemy się w nowe projekty i gwarantujemy naszym kontrahentom pełen profesjonalizm w wykonywanych działaniach. Działamy w ściśle określonej branży profesjonalnych izolacji przemysłowych. Dysponując wykwalifikowaną kadrą z bogatym doświadczeniem realizujemy projekty z dbałością o jakość i terminowość.

WYKONAWSTWO IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Jako wykonawca profesjonalnych izolacji technicznych: ciepłochronnych, zimnochronnych, przeciwpożarowych, akustycznych, świadczymy usługi dla sektora energetycznego, petrochemicznego, budownictwa oraz wszędzie tam, gdzie izolacja jest konieczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

AGENCJA ZATRUDNIENIA

Jako Agencja Zatrudnienia działamy pod nr Certyfikatu KRAZ 10697 wydanym przez Marszałka Województwa Śląskiego również w branży przemysłowej . Wyróżniamy się spośród innych elastycznością, doskonałymi metodami rekrutacyjnymi w ściśle określonych branżach, w których mamy najlepsze doświadczenie, doskonałą organizacją oraz najwyższą jakością świadczonych przez nas usług.

CENTRUM SZKOLENIOWE

W roku 2018 utworzyliśmy profesjonalne Centrum Szkoleniowe, zajmujące się głównie specjalistycznymi szkoleniami z branży izolacji przemysłowych.
Uzyskaliśmy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.24/00338/2018. Spełniliśmy wymagania standardu jakości usług szkoleniowo-rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych SUS 2.0 co potwierdza certyfikat DEKRA Certification Sp. z o.o. nr DEKRA/SUS/000605 wydany dnia 17-09-2019 roku.
Szkolimy przyszłych monterów izolacji przemysłowych, blacharzy izolacji przemysłowych w najwyższych europejskich standardach.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z izolacjami przemysłowymi. Gwarantujemy pracę po odbytym kursie.

Dlaczego warto współpracować z nami?

  • redukujesz i przenosisz na agencję koszty związane z całym procesem rekrutacji pracowników !
  • zmniejszasz biurokrację w swojej firmie !
  • dostosowujesz do realnych potrzeb firmy struktury zatrudnienia !
  • redukujesz koszty i minimalizujesz ryzyko w firmie związane z rotacją pracowników !
  • podnosisz kwalifikacje zawodowe !
  • weryfikujesz umiejętności pracowników !
  • powierzasz profesjonalistom realizacje projektu !

Na jakich terenach działa nasza firma ?

Współpracujemy z wieloma firmami na terenie całej Europy : Polska, Holandia, Belgia, Niemcy, Norwegia ! Zrekrutowaliśmy już ponad 10.000 kandydatów, obsługujemy wyspecjalizowaną branżę przemysłu Oil&Gas oraz pochodnych jak również branżę budowlaną. Szkolimy najwyższej klasy specjalistów !


NATALUX - Zaprasza do współpracy :)