Agencja zatrudnienia NATALUX ( Nr Certyfikatu 10697) poszukuje dla naszego klienta doświadczonych pracowników na różne stanowiska w branży przemysłowej. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u naszego klienta. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH.

Zakres obowiązków:

  • izolowanie kanałów, rurociągów, boksów na obiektach przemysłowych
  • praca z rysunkiem technicznym
  • montaż blach

Wymagania:

  • doświadczenie na w.w stanowisku min.3 lata
  • VCA lub SCC 018, SSG, Safe Pass Training ( w zależności od kraju )
  • znajomość różnych rodzajów izolacji oraz rozwiązań blacharskich
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • praca w delegacji

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, pracę w międzynarodowej firmie, praca od zaraz, wyłącznie legalne zatrudnienie. Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat i prowizji !!! Bliższe informacje pod nr tel: 508911673 lub 508367581.
Dołącz komunikat o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z 27 kwietnia 2016r."

Zgadzam się na wykorzystywanie przez PPHU NATALUX danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z dnia 27 kwietnia 2016 roku, aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawie do zmiany, dostępu i ochrony tych danych oraz o prawie do przenoszenia danych i bycia zapomnianym.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPHU NATALUX z siedzibą w Żarkach Letnisko przy ulicy Zielonej 19, 42-311. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych oraz kontaktowych. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu.